Çamaşır Makinesi Servisi

ESENYURT

7/24 Teknik Destek

Servis Kaydı

Servisimiz 2007 yılından bu yana ESENYURT Bölgesin’de hizmet vermektedir. Beyaz Eşya Servisi Olarak oluşan problemleri aynı gün hizmet %100 müşteri memnuniyeti anlayışımzla (1) yıl garanti kapsamında Bakım & Onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Teknik destek ekibimize WhatsApp’tan ulaşın.

Servis Kaydınızı Kendiniz OluşturunESENYURT Çamaşır Makinesi Servisi

Esenyurt Çamaşır Makinesi Servisi olarak 15 senedir sizinleyiz. Aynı gün çamaşır makinesi servisi hizmetimiz mevcuttur. Esenyurt Çamaşır Makinesi Tamircisi veya Çamaşır Makinası Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Çamaşır Makinesi Tamir Fiyatları 2022. En uygun fiyat garantisi ile En Yakın Çamaşır Makinesi Tamircisi İle yapılır. Profesyonel Esenyurt’un en iyi Çamaşır Makinesi Servisi olarak  tüm hizmetlerimiz 2 yıl garantilidir.  Acil Çamaşır Makinesi Servisi için bizi arayabilirsiniz.  

Çamaşır makinesi servis hizmetimiz 09:00 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü geçerlidir. Whatsapp hattımız üzerinden çamaşır makinesi resminizi gönderebilir parça ve tamir hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sonradan çıkartılan sürpriz faturalara son.

Değerlendirme: 5 / 5.

Müşterilerimiz Neler Diyor?

Değerlendirme: 5 / 5.

Makul fiyatlı bir servis yetkili servisin verdiği fiyatı buraya yazmak bile istemiyorum sağolsun geldiler aynı gün makinamın kartını söküp ertesi gün taktılar özellikle coşkun bey çok ilgilendi saolsun tavsiye ederim.

Veli ÇINAR
Esenyurt

Değerlendirme: 5 / 5.

Yetkili servisten iki tane çocuk göndermişler bu makinenin 2300 tl masrafı var dediler gönderdim bu firmadan iki usta geldi onların 2300 tl dediği masrafı 450 tl ye yaptılar üstelik alt ayaklarınıda değiştirdiler .

Bülent KERİMOĞLU
Bahçeşehir

Değerlendirme: 5 / 5.

Çamaşır makinem bosch servis ana kartınız arızalı diyip benden 1850 tl para istedi ya arkadaş bu kadar da olmaz bu özdemirler firmasından gelen ustalar kartı götürdü 2 gün sonra getirdi 600 tl para aldılar saolsun coşkun bey baya ilgilendi teşekkür ederim.

Ethem Dikbayır
Esenyurt

Hayrat Sokak No:12/1A
Cumhuriyet Mahallesi
Keskin Caddesi
İstanbul, Beylikdüzü/Esenyurt 34100
Türkiye